VANÍČEK SLAVIL VÍTĚZSTVÍ V PODBREZOVÉ

Jezdec celku ČEZ Cyklo team Tábor Šimon Vaníček vyhrál závod kategorie C2 v Podbrezové na Slovensku. Spolu s ním vystoupili na stupně vítězů další Češi Jakub Říman a Patrik Černý. Uspěli i junioři Ondřej Novotný a Jakub Kuba skončili na druhém a třetím místě za vítězným domácím Matthiasem Schwarzbacherem.

Na stupně vítězů se dostal i v německém Bad Salzdetfurthu junior Filip Samec (GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team), který skončil třetí a mezi muži se rozhodně neztratil mladý Pavel Jindřich (ČEZ cyklo team Tábor) jež dojel sedmý.

Výsledky:

Podbrezová (C2):

Muži:

1. Vaníček 1:00:17, 2. Říman +14, 3. Černý +55, 4. Zatloukal +1:01, 5., Hula (všichni ČR) +1:33, 6. Kováč (SR) +1:44, 7. Zelený +2:08, 8. Dostál (oba ČR) +2:29.

Junioři:

1. Schwarzbacher (SR) 37:01, 2. Novotný +7, 3. Kuba +26, 4. Hojka +31, 5. Rubeš +39, ...8. Elbardi +1:23, 10. Mayer (všichni ČR) +2:14.

Bad Salzdetfurth (C2)

Muži:

1. Verstrynge 58:54, 2. Ferdinande (oba Belg.) stejný čas, 3. Meisen (Něm.) +27, ...7. Jindřich (ČEZ cyklo team Tábor) +2:07.